Dla niej i dla niego Polecane Trendy

Biżuteryjne prezenty na gwiazdkę dla niej

10 grudnia 2018
Fotolia  #180133929 | Autor: Izabela Magier

Fotolia #180133929 | Autor: Izabela Magier

Nadszedł ten czas w roku, w którym chyba każdy z nas rozpoczyna wędrówki po sklepach i przeszukiwanie stron internetowych w poszukiwaniu upominków świątecznych dla bliskich osób. Wysiłki te często kończą się fiaskiem, bo zwyczajnie brakuje nam pomysłu, co można kupić. Dlatego dziś przedstawiamy Wam kilka pomysłów na biżuteryjny prezent dla pań.

Dla wielbicielki tradycji

Jeśli obdarowywana kobieta jest wielbicielką, stonowanej elegancji, klasycznych strojów i niewymuszonego szyku, warto kupić jej w prezencie bardzo tradycyjną biżuterię. A cóż może być bardziej tradycyjnego, a przy tym uroczego, niż perły? Obecny sezon to wielki powrót tych ozdób w zupełnie nowym wydaniu. Tradycyjne sznury pereł zostały zastąpione dodatkami w nowoczesnych oprawach, które idealnie pasują zarówno do eleganckich sukni, jak i ubrań w stylu semi-casual.

Powrót do listy produktów Szeroka bransoletka z wielu łańcuszków z perłami / 3099 zł

Szeroka bransoletka z wielu łańcuszków z perłami / 3099 zł

 

Złote kolczyki serce z perłą / 257 zł

Złote kolczyki serce z perłą / 257 zł

Nuta oryginalności

Jako prezent dla kobiet, które cenią sobie nowoczesną i oryginalną biżuterię, świetnie sprawdzą się wszelkie ozdoby z motywami zwierzęcymi, etnicznymi, a także ciekawe połączenia różnych metali szlachetnych. Wysadzany cyrkoniami wąż owijający się wokół palca, zawieszka w kształcie orła czy indiańskiego pióropuszu – to typ ozdób, które mogą przypaść im do gustu. Świetnym pomysłem będzie także podarowanie bliskiej osobie nowoczesnej biżuterii wykonanej ze złota w aż trzech kolorach – białym, żółtym i różowym.

Pierścionek srebrny wąż z cyrkoniami / 90 zł

Pierścionek srebrny wąż z cyrkoniami / 90 zł

 

Zawieszka srebrna głowa Indianina

Zawieszka srebrna głowa Indianina

W duchu świąt

Boże Narodzenie to dla wielu osób czas pięknych, duchowych przeżyć, dlatego to także bardzo dobry moment na podarowanie bliskiej osobie biżuterii sakralnej – tradycyjnej lub w nowoczesnym stylu. Dziś bowiem biżuteria tego typu to nie tylko proste złote zawieszki czy medaliki. Krzyżyk kupimy dziś również w postaci pierścionka czy pięknych kolczyków na sztyfcie, różaniec może stać się nowoczesną i piękną bransoletką na rękę, a medalik oryginalną zawieszką o niepowtarzalnym kształcie.

Złoty pierścionek z KRZYŻYKIEM / 244 zł

Złoty pierścionek z KRZYŻYKIEM / 244 zł

 

Bransoletka złoty różaniec na rękę / 531 zł

Bransoletka złoty różaniec na rękę / 531 zł

Dla małej kobietki

Biżuteria jest idealnym prezentem również dla małych kobietek. Z pewnością spodobają im się delikatne ozdoby z kolorowymi kotkami, pszczółkami, kwiatkami, a nawet ulubionymi bohaterami bajek. Małej damie możemy kupić niewielkie, lekkie kolczyki, rzemykową bransoletkę z zawieszką lub bardziej stonowany srebrny łańcuszek z ozdobą w kształcie motylka, serduszka czy anielskiego skrzydła.

Srebrny łańcuszek z ażurowym motylem / 72 zł

Srebrny łańcuszek z ażurowym motylem / 72 zł

 

Srebrne kolczyki KOTY kotki / 22 zł

Srebrne kolczyki KOTY kotki / 22 zł

Podobne artykuły
Brak komentarzy