Biżuteria

Jaką biżuterię nosić do golfu?

14 października 2021

Bazę większości jesiennych stylizacji stanowią eleganckie golfy. Przede wszystkim zapewniają one komfort i ciepło podczas chłodniejszych dni, ale także są doskonałym tłem dla  nietuzinkowych dodatków, które omówimy w poniższym artykule. 

Długie naszyjniki

Gładkie, jednolite golfy wymagają efektownych dodatków, które będą ozdobą całej stylizacji. Warto mieć na uwadze, że golfy optycznie skracają szyję, dlatego dobrze jest zrównoważyć ten efekt odpowiednią biżuterią. W tym celu świetnie sprawdzą się długie naszyjniki — metal, z jakiego są wykonane i rodzaj zawieszki w dużej mierze zależy od Twoich preferencji oraz typu golfu, na jaki się zdecydowałaś. Przykładowo golfy w odcieniach szarości, bieli, czerni i beżu będą się doskonale komponować ze srebrnymi dodatkami. Jeśli jednak nie jesteś przekonana do długich, ozdobnych naszyjników, to nasz wisiorek z trzech obręczy z pewnością zmieni Twoje zdanie. Mimo że jest on dość długi, to wciąż pozostaje subtelny i niewyróżniający się, co z pewnością docenią zwolenniczki minimalizmu. Złączone ze sobą trzy obręcze są ciekawym dodatkiem, który będzie spoiwem całej jesiennej stylizacji. Przekonaliśmy Cię?

 

Naszyjnik srebrny długi wisior z trzech obręczy/ 220 zł

Naszyjnik srebrny długi wisior z trzech obręczy/ 220 zł

 

Z kolei jeśli na Twoim golfie dominują ciepłe, jesienne barwy, to złoto będzie metalem, na który powinnaś się zdecydować. Żółte złoto z pewnością ociepli stylizację, nadając jej jesiennego charakteru. Wiemy jednak, że wybór złotych naszyjników jest naprawdę duży i trudno jest podjąć decyzję, który z nich będzie najlepiej komponował się z golfem. Naszą propozycją jest złoty naszyjnik z onysami, czyli biżuteria zachwycająca kobiety w każdym wieku. Złote ozdoby na łańcuszku doskonale komponują się z czarnymi koralikami, jednak należy pamiętać, że jest to dosyć wyróżniający się naszyjnik i lepiej łączyć go z jednolitymi, stonowanymi golfami.

 

Złoty naszyjnik długi z onysami i złotymi ozdobami/ 1461 zł

Złoty naszyjnik długi z onysami i złotymi ozdobami/ 1461 zł

 

Efektowne kolczyki

Jak już wspominaliśmy, golfy optycznie skracają szyję, dlatego konieczne jest użycie biżuterii, która będzie równoważyć ten efekt. Oprócz długich naszyjników z tym zadaniem świetnie poradzą sobie również efektowne kolczyki. Wcale nie muszą to być duże, ciężkie kolczyki wysadzane kamieniami — mogą to być również subtelne modele składające się z jednego lub kilku elementów, które będą doskonałą biżuterią na co dzień. Wybierając jednak kolczyki do golfu, należy mieć na uwadze to, żeby zdecydować się na model, który nie będzie się zaczepiał o materiał ubrania. Duże kolczyki koła mają wszystkie krawędzie gładkie, dlatego spokojnie możesz je nosić z ciepłymi, wełnianymi golfami. Duże koła z pewnością optycznie wydłużą szyję, a całej stylizacji dodadzą elegancji i nietuzinkowego charakteru. Gwarantujemy, że nawet najprostszy golf wraz ze złotymi kołami na Twoich uszach będzie prezentował się nieziemsko.

 

Srebrne kolczyki kółka, koła/ 81 zł

Srebrne kolczyki kółka, koła/ 81 zł

 

Okazałe bransolety

Większość golfów ma wąskie, przylegające rękawy, dlatego swoje nadgarstki możesz spokojnie ozdobić okazałymi bransoletami. Przy klasycznych golfach raczej odradzamy subtelne, łańcuszkowe bransoletki, które mogą zginąć pod rękawem. Warto natomiast wybrać bransoletki typu koła lub bangle, które wyróżniają się okazałym rozmiarem, a także bogatymi zdobieniami. Niektóre panie mają jednak obawy co do komfortu noszenia tego typu bransoletek. My natomiast zapewniamy, że bransoletki te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie spadać z nadgarstka, jednocześnie nie powodując dyskomfortu.

 

Bransoletka złota sztywne koło bangle ażurowa dwukolorowa/ 2453 zł

Bransoletka złota sztywne koło bangle ażurowa dwukolorowa/ 2453 zł

 

Gwarantujemy, że taka biżuteria zachwyci Twoich rozmówców i sprawi, że cała stylizacja będzie się prezentować niezwykle efektownie.

Podobne artykuły
Brak komentarzy