Polecane

Co biżuteria mówi o kobiecie?

11 stycznia 2018
fotolia.com, #187185100 | Autor: blackday

fotolia.com, #187185100 | Autor: blackday

Pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz i nie ma możliwości, by to zmienić. Każdy z nas ocenia innych po pozorach – tak jest i nie ma co się oszukiwać, że ktokolwiek robi inaczej. Oczywiście, po pewnym czasie opinie na temat osób mogą się zmienić, ale zazwyczaj bardzo ciężko jest nam się pozbyć pierwszych skojarzeń. Dlatego też to, co nosimy – ubrania, buty, dodatki, a w tym biżuteria mówią o nas dużo więcej, niż mogłoby się wydawać. Co biżuteria mówi nam o osobach, które codziennie spotykamy w pracy, na imprezie, czy mijamy na ulicy?

 

Dusza towarzystwa

Osoba, która nosi na co dzień rzucającą się w oczy biżuterię, taką jak na przykład duże kolczyki-koła, grube, błyszczące naszyjniki czy nieco ekstrawaganckie, przyciągające uwagę pierścionki jest prawdopodobnie osobą aktywną, energiczną i bardzo towarzyską. Jeśli spotkamy taką osobę na przyjęciu, istnieje duża szansa, że będzie otoczona wianuszkiem znajomych i każdy będzie chciał z nią porozmawiać. Dzięki szczerej i radosnej osobowości takie osoby zawsze przyciągają ludzi i cieszą się dużym gronem znajomych.

 

Kolczyki koła z dwukolorowego złota

Kolczyki koła z dwukolorowego złota

 

Klasyczna elegancja

Kolczyki lub naszyjniki z pereł, a także prosta i elegancka biżuteria to najczęstszy wybór osób, które ponad wszystko cenią sobie tradycję i wartości rodzinne. Lubią ciszę i spokój, a czas najchętniej spędzają w gronie najbliższych i niewielkiej grupie bliskich przyjaciół. Takie osoby wybierają także klasyczne wnętrza i meble, a także ubiór. Bije od nich spokój i opanowanie.

 

Ekskluzywny złoty komplet z perłą i cyrkoniami

Ekskluzywny złoty komplet z perłą i cyrkoniami

 

Najlepsze z najlepszych

Ludzie, którzy stawiają na biżuterię najwyższej jakości, zazwyczaj także zwracają uwagę na szczegóły i są bardzo dokładni. Nigdy nie decydują się na półśrodki i zawsze starają się być na pierwszym miejscu. Co więcej, takie osoby są także bardzo wymagające, nie tylko wobec innych, ale przede wszystkim wobec siebie. Wybierając biżuterię, zawsze stawiają na produkty najwyższej jakości, niezależnie od ich ceny.

 

Złoty pierścionek zaręczynowy z brylantami

Złoty pierścionek zaręczynowy z brylantami

 

Zgodność kolorów

Biżuteria w zestawie i o idealnie dopasowanych do siebie elementach to najczęstszy wybór osób uporządkowanych, lubiących ład i świetnie zorganizowanych. Właśnie takie osoby zawsze służą dobrą radą i wyciągają pomocną dłoń, choć mogą mieć także nieco konserwatywne poglądy.

 

Złoty komplet BLACK VELVET - naszyjnik + kolczyki

Złoty komplet BLACK VELVET – naszyjnik + kolczyki

 

 

Wyznaczanie trendów

Duże kolczyki, naszyjnik wygrzebany z szafy babci, a może pierścionek z wielkim kamieniem, który wygląda, jakby był żywcem wzięty z wybiegów mody? Ludzie o bogatej i kolorowej osobowości, a także o artystycznej duży najczęściej sięgają po wyrazistą biżuterię, która mieści się w najnowszych trendach. Poprzez biżuterię i ubiór wyrażają to, co gra im w duszy, a cała stylizacja to wręcz forma sztuki.

 

Pierscionek zloty kolekcja TRENDY

Pierscionek zloty kolekcja TRENDY

 

Mamy nadzieję, że nasz dzisiejszy wpis Wam się spodobał. Pamiętajcie jednak, by potraktować go z przymrużeniem oka, bo przecież każdy z nas jest inny i inaczej podchodzi też do wyboru biżuterii. Macie ochotę połączyć klasyczny naszyjnik z pereł z pierścionkiem ozdobionym kolorowymi kamieniami? Czemu nie! Najważniejsze to czuć się dobrze, w tym, co nosimy i zawsze żyć w zgodzie z samym sobą!

Biżuterię zawartą w artykule znajdziecie w naszym sklepie internetowym allezloto.pl. Zapraszamy!

Podobne artykuły
Brak komentarzy