Polecane Trendy

Biżuteria minimalistyczna. Jak ją dobierać?

20 września 2016
marbenzu, fotolia.com, #118752046

marbenzu, fotolia.com, #118752046

Biżuteria ma podkreślić piękny strój i być dodatkiem do całej stylizacji. To oznacza, że może być bardzo kolorowa i wyrazista lub drobna, niemal niezauważalna. Wszystko zależy od tego, do czego ją dobieramy. Dziś chcemy skupić się właśnie na biżuterii delikatnej, minimalistycznej. Kiedy jest odpowiednia?

 

Mała, acz efektowna

Nie chodzi o to, żeby biżuteria biła po oczach. Ma być dobrana tak, żeby widać było, że jest dodatkiem. Dlatego jeśli decydujemy się na sukienkę z koronkowym gorsetem lub bluzkę w panterkę, nie trzeba do nich dobierać różnokolorowych korali czy długich, wiszących, kryształowych kolczyków. Najlepiej dobrać do nich cienki łańcuszek z drobnym wisiorkiem lub małe, wkręcane kolczyki. Musimy pokazać, że mamy wyczucie. Tylko sroki lecą do wszystkiego, co się świeci.

 

rocketclips, fotolia.com, #99879169

rocketclips, fotolia.com, #99879169

 

Minimalistyczne wisiorki

Jeśli mowa o minimalistycznych wisiorkach, to przyznać trzeba, że są ostatnio w modzie. Co ciekawe, często połączone są bezpośrednio z łańcuszkiem – dzięki temu kupujemy całość, a nie osobne elementy. To z jednej strony duży plus, ponieważ na pewno nie zgubimy jednego z elementów (są połączone). Z drugiej strony nie będziemy mogli dokupować zawieszek i zmieniać wisiorka do łańcuszka. Na szczęście cena tych elementów biżuterii nie jest bardzo wysoka. A opisywane łańcuszki znajdziecie oczywiście w naszym sklepie internetowym:

 

Złoty naszyjnik celebrytka kółeczko z sercem/222 zł

Złoty naszyjnik celebrytka kółeczko z sercem/222 zł

 

Prezent dla mamy i na osiemnastkę

Biżuteria minimalistyczna, dzięki temu, że się nie wyróżnia i jest tylko tłem, będzie odpowiednia dla kobiet w każdym wieku. I tak też można śmiało kupić ją w prezencie nastolatce, na przykład na osiemnaste urodziny, ale także mamie, cioci lub babci. Jeśli szukacie więc idealnego prezentu na każdą okazję, serdecznie zapraszamy na www.allezloto.pl.

Podobne artykuły
Brak komentarzy