Biżuteria Trendy

Biżuteria, która zatrzymuje wakacyjne wspomnienia

18 sierpnia 2020
źródło: Adobe Stock

źródło: Adobe Stock

Jak zatrzymać wakacyjne wspomnienia na dłużej? Co zrobić, żeby w kilka chwil odtworzyć emocje towarzyszące podczas obserwacji zachodu słońca na plaży lub rozgwieżdżonego nieba nad górami? Pomóc w tym może biżuteria inspirowana beztroskim, letnim klimatem. 

Złota bransoletka z zawieszkami

Żeby móc w dowolnym momencie odtworzyć emocje towarzyszące podczas obserwacji zachodu słońca na plaży, spacerów po promenadzie czy szumu morskich fal, wystarczy spojrzeć na ozdobę jubilerską z tematycznymi zawieszkami. Polecamy w szczególności bransoletki z pięknymi zawieszkami w kształcie delfina oraz gwiazdy. Te dodatki pozwalają przenieść się do uroczych, nadmorskich miejscowości i poczuć ich niesamowity klimat.

Bransoletka złota linka z zawieszkami delfinek gwiazdka Model: BR5364 Biżuteria złota pr 0.585

Bransoletka złota linka z zawieszkami delfinek gwiazdka
Model: BR5364
Biżuteria złota pr 0.585

Naszyjnik z ażurową ważką

Każdy urlop spędzasz blisko natury, a po powrocie do miasta tęsknisz za pięknem przyrody? Aby zachować namiastkę tej bliskości, podaruj sobie naszyjnik z efektowną, ażurową ważką. Zakładając go przed wyjściem do pracy, spotkaniem biznesowym lub lunchem z przyjaciółmi, przypomnisz sobie o uczuciu spokoju, które towarzyszyło Ci podczas wakacji i błyskawicznie poprawisz sobie nastrój. Podkreślisz też swoją miłość do natury i troskę o środowisko. 

Złoty naszyjnik z ażurową ważką Model: NA2597 Biżuteria złota pr 0.585

Złoty naszyjnik z ażurową ważką
Model: NA2597
Biżuteria złota pr 0.585

Kolczyki z hashtagiem 

Kolejna propozycja jest skierowana głównie do młodych miłośniczek biżuterii, które chętnie podążają za najgorętszymi trendami. Kolczyki z hashtagiem wyglądają świetnie w połączeniu z casualowymi stylizacjami. Pełnią też funkcję narzędzia służącego do zatrzymywania oraz przywoływania wspomnień. Wystarczy, że razem z przyjaciółkami, z którymi spędzałaś urlop, wymyślicie hasło podsumowujące Wasz wspólny wypoczynek i połączycie je z tą ozdobą jubilerską. Za każdym razem gdy zdecydujecie się na założenie kolczyków, przywołacie piękne chwile, jakie spędziłyście w swoim towarzystwie. 

Złote kolczyki kratka krzyżyk hash Model: KL9731

Złote kolczyki kratka krzyżyk hash
Model: KL9731

Bransoletka z blaszką pod grawer

Klimat wakacji w kilka chwil można przywołać zatem przy pomocy bransoletki i naszyjnika z tematycznymi zawieszkami, a także kolczyków z hashtagiem. Świetnym pomysłem dla osób, które po wakacjach muszą powrócić do swoich rodzinnych miejscowości, jest także zakup biżuterii z blaszką pod grawer. W wyznaczonym miejscu warto zapisać szczere wyznanie, datę albo piosenkę, która stanowiła tło dla urlopowych aktywności. Bransoletkę z grawerem można też podarować bliskiej osobie. Dzięki temu będzie mogła czuła Twoją obecność, nawet jeśli rozdzielą Was setki kilometrów.

Złota bransoletka z blaszką pod grawer i wiszącym sercem Model: BR5579 Biżuteria złota pr 0.333

Złota bransoletka z blaszką pod grawer i wiszącym sercem
Model: BR5579
Biżuteria złota pr 0.333

Podobne artykuły
Brak komentarzy