Biżuteria Trendy

Biżuteria, którą warto zabrać na urlop

29 czerwca 2019
4

Tydzień temu rozpoczęło się kalendarzowe lato – czas więc zacząć przygotowania do sezonu urlopowego.

Przygotowania te nie są zresztą tak proste, jak mogłoby się wydawać. Kiedy bowiem znajdziemy już odpowiednie miejsce, gwarantujące nam efektywny wypoczynek i pełne odprężenie, warto szczegółowo przemyśleć kwestię podręcznego bagażu. Pakując kosmetyki, ubrania i niezbędne akcesoria, nie można zapomnieć też o biżuterii. Jakie ozdoby będą natomiast idealne, jeśli mowa o wakacyjnym wyjeździe? Mamy kilka propozycji.

1. Pierścionek

1

Latem warto postawić na rozwiązania klasyczne, ale z pewnością nie nudne. Dobrym rozwiązaniem będzie na przykład prosty, srebrny pierścionek z ciemnym oczkiem – wykonany ze srebra wysokiej próby, lekki, o błyszczącej powierzchni. Tego typu biżuteria wyróżnia się niebywałą uniwersalnością, pasując zarówno do codziennego stroju, jak i stylizacji na specjalne okazje. Delikatną biżuterię można jednak przełamać bardziej wyrazistymi kolorami, które pasują do letniej aury – w tym sezonie modne są zielone, fioletowe i lazurowe kamienie oraz warianty dwukolorowe. Miłośniczki bardziej wyrazistych barw sięgnąć powinny zaś po pierścionki z czerwonym koralowcem, opalem w kwadratowej oprawie, albo jasnoróżowym oczkiem.

2. Kolczyki

2

Jeśli mowa o kolczykach, uwagę warto zwrócić na dwa ich typy: te na srebrnym sztyfcie oraz na klasyczne warianty wiszące. W przypadku tych pierwszych, rekomendujemy przede wszystkim: drobne kolczyki z letnim, kwiatowym motywem, subtelne, ale jednocześnie bardzo eleganckie koniczynki oraz dużą cyrkonię w przepięknej oprawie. Co do drugiej opcji, interesujące i na pewno idealne na urlop są ażurowe kolczyki ze srebra oksydowanego, kolczyki z motywem roślinnym (na przykład w kształcie delikatnych liści), wersje owalne z wyrazistym czerwonym kamieniem, a także trójkąty z melachitem.

3. Bransoletki

3

Bransoletki, które zabieramy na wakacyjny wyjazd – podobnie, jak pierścionki i kolczyki – powinny być delikatne, subtelne, lekkie, proste, ale niekoniecznie nudne. Elegancja musi iść tu w parze z uniwersalnością, a ciekawy design – z klasycznymi rozwiązaniami. Co zatem będzie udaną inwestycją? Na przykład bransoletka z symbolem nieskończoności (wzbogacona o cyrkonie lub czarne kamienie), warianty z drobnymi gwiazdkami, liść paproci, a także popularna celebrytka z diamentowym motywem.

4. Naszyjniki

4

Pamiętajmy, że biżuteria, zwłaszcza ta na lato, powinna być też wygodna. Lepiej więc wybierać takie naszyjniki, które nie będą zahaczać się o ubrania i które zapewnią nam pełną swobodę. Ciekawie prezentują się między innymi: srebrny naszyjnik z malutkimi czarnymi kamieniami, celebrytka z symbolem nieskończoności, taśma frezowana, dwukolorowy splot oraz wiszące cyrkonie. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaopatrzyć się w bardziej fantazyjne wzory, jednak te zakładajmy tylko na specjalne okazje.

Jesteśmy przekonani, że powyższe propozycje przypadną Wam do gustu. Zwłaszcza, że są one niezwykle wytrzymałe i oparzone atrakcyjnymi cenami!

Podobne artykuły
Brak komentarzy