Biżuteria

Biżuteria na Dzień Kobiet – co podarować swojej kobiecie?

6 marca 2023

Kobiety powinno się doceniać każdego dnia i pokazywać im swoją miłość oraz wdzięczność. Z okazji Dnia Kobiet złóżcie im serdeczne życzenia i podarujcie prezent, który wyraża Wasze uczucia względem nich. Co podarować swojej kobiecie z okazji Dnia Kobiet? 

Złote serduszko

Co lepiej oddaje naszą miłość niż symbol serca? Dlatego też z okazji Dnia Kobiet podaruj swojej ukochanej naszyjnik z zawieszką serduszka, które zostało wykonane z żółtego, jak i białego złota i jest całe wysadzane białymi cyrkoniami. Naszyjnik wraz z zawieszką jest na tyle uniwersalny, że można go dopasować do każdej stylizacji. Będzie pasował na każdą okazję – właśnie dlatego jest to idealny prezent z okazji tego szczególnego dnia. Dzięki temu będziesz mógł pokazać swoją miłość i wdzięczność za to, że masz taką kobietę w swoim życiu. 

 

 

  próby 0.375 foto 1

Złoty naszyjnik z serduszkiem/295 zł

 

 

Broszka

Co najlepiej pasuje do eleganckiej bluzki lub prostej sukienki? Oczywiście, że broszka! Taka ozdoba będzie idealnym dopełnieniem każdego stroju, a dzięki niej stylizacja stanie się o wiele ciekawsza. Podaruj ukochanej kobiecie broszkę w kształcie liścia, która jest wysadzana cyrkoniami. Biżuteria została wykonana ze srebra o pr 0.925. Broszka jest elegancka i przyciągająca spojrzenia, dlatego też obdarowana nią kobieta będzie zachwycona. 

 

 

  próby 0.925 foto 1

Srebrna broszka/94 zł

 

 

Złoty komplet

Klasyczny złoty komplet, w którego skład wchodzi naszyjnik i bransoletka będzie idealnym prezentem na Dzień Kobiet. Pasująca biżuteria, zawsze uratuje nawet najskromniejszą stylizację i doda jej szyku oraz interesującego wyglądu. Komplet biżuterii został wykonany z żółtego złota o pr 0.585. Biżuteria składa się  z trzech łańcuszków, które są ze sobą splecione. Na łańcuszkach w pewnych miejscach są podłużne zdobienia w postaci nakładek. Całość prezentuje się bardzo szykownie i ładnie. Podaruj swojej kobiecie zestaw biżuterii z okazji Dnia Kobiet i zobacz jej piękny uśmiech na twarzy. 

 

 

  próby 0.585 foto 1

Złoty komplet/6035 zł

 

 

Powyższe propozycje są oczywiście świetnym pomysłem na prezent, ale każdy podarunek powinien być przez Was dobrze przemyślany, ponieważ każda kobieta jest inna. Każda z nas ma inną osobowość, styl i preferencje. Wybierzcie idealny prezent dla swoich kobiet kierując się przede wszystkim tym, jakie są na co dzień. 

Podobne artykuły
Brak komentarzy