Trendy

Biżuteria dla nastolatek – prezent na 18 urodziny

9 maja 2016
gift-444518_1920

„Osiemnaście mieć lat to nie grzech” — tak głoszą słowa pewnej znanej piosenki. To prawda — uzyskanie pełnoletności to magiczny moment w wieku każdego człowieka. Od tej pory może samodzielnie podejmować najważniejsze decyzje, dlatego tak wielu licealistów z utęsknieniem czeka na ten dzień. Tym urodzinom towarzyszą wyjątkowe emocje — urządza się zazwyczaj dość huczną imprezę, podczas której spotykają się znajomi i rodzina jubilata. Wszyscy wręczają prezenty. A wybór podarunku nie jest wcale taki łatwy. Co jaką biżuterię wybrać dla nastolatek z okazji 18 urodzin?

 

Dlaczego na osiemnaste urodziny wręczamy biżuterię? To prezent, który pozostanie pamiątką na długie lata. Popularnymi podarunkami wręczanymi z tej okazji są zabawne gadżety, np. kubki z napisami, seksowna bielizna lub albumy ze śmiesznymi zdjęciami przyjaciół. Jednak biżuteria będzie mogła towarzyszyć jubilatowi na co dzień — kiedy pójdzie na studia lub do pracy oraz w dorosłym już życiu. Jaki rodzaj biżuterii kupić w prezencie osiemnastkowym?

 

Pierścionek

Dla każdej młodej kobiety to prezent uniwersalny. Może otrzymać go od ukochanego, od rodziców czy od przyjaciół ze szkoły. W prezencie na osiemnastkę warto wybrać delikatny model, który dziewczyna będzie mogła nosić na co dzień, nie tylko do specjalnych kreacji na wyjątkowe okazje. W dniu urodzin często wręczane są również krążki, które przechodzą w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Pierścionek ze srebra lub złota jako prezent na urodziny będzie z pewnością trafionym pomysłem. Osiemnastolatki są już na tyle dojrzałe, że nie trzeba martwić się, że zniszczą lub zgubią biżuterię.

 

Łańcuszek

Może być podarunkiem i dla mężczyzny, i dla kobiety. W przypadku chłopaka będzie służył do noszenia na szyi krzyżyka lub medalika — panowie rzadziej wybierają innego rodzaju zawieszki. Z kobietami sprawa jest bardziej uniwersalna — dziewczyny lubią nosić na szyi na przykład pierwszą literę swojego imienia lub zawieszkę z cyrkonią. Oczywiście nic nie stoi też na przeszkodzie, by dziewczęta nosiły na szyi medaliki. Taki łańcuszek możne być wykonany ze złota lub ze srebra.

 

Zegarek

Prezent dobry zarówno dla dziewczyny, jak i dla chłopaka. Pomoże nie spóźnić się na maturę, na pierwsze zajęcia na uczelni, na randkę i na rozmowę o pracę. To stały element codziennej garderoby wielu osób, co świadczy o tym, że upominek ten będzie trafiony. Mamy do wyboru całą gamę rodzajów zegarków — od klasycznych, na skórzanym pasku, przez osadzone na bransoletce, po zegarki elektroniczne na gumowych lub plastikowych paskach.

 

Na tym pomysły się nie kończą. Jako upominek na urodziny podarować można także kolczyki, bransoletki, spinki do mankietów — słowem każdy rodzaj biżuterii. Najważniejsze to trafić w gust jubilata. Wówczas zachwyt prezentem gwarantowany! Wszystkich, którzy poszukują odpowiedniego prezentu z okazji osiemnastych urodzin, zapraszamy na allezloto.pl.

Podobne artykuły
3 Komentarzy
 • Reply Aga 7 kwietnia 2017 at 18:35

  Uważam, że zegarek dobrze się sprawdzi jako prezent na urodziny, kiedyś były one bardzo popularne ale i teraz nie wyszły z mody, a nie każdego stać na dobry, drogi zegarek więc jako prezent sprawdzi się świetnie.

  • Reply Allezłoto 12 kwietnia 2017 at 20:30

   Aga, absolutnie popieramy! :)

 • Reply Arlekin 30 listopada 2017 at 19:25

  Coraz więcej nastolatek nosi biżuterię na co dzień, myślę, że bransoletka czy pierścionek to dobry prezent :)