Biżuteria Dla niej i dla niego Polecane

4 pomysły na biżuteryjny prezent na Dzień Babci i Dziadka

7 stycznia 2020
źródło: Adobe Stock

źródło: Adobe Stock

Biżuteria to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję, również na zbliżający się Dzień Babci i Dziadka. Aby biżuteryjny podarunek wywołał najpiękniejsze emocje i wielki zachwyt, warto zakupić taki model, który będzie pasował do stylu oraz osobowości Babci i Dziadka. Jeśli jednak nie masz czasu na samodzielne działania, skorzystaj z prezentowych inspiracji zawartych w dalszej części tego wpisu. 

Prezenty dla Babci

W jednym z wpisów opublikowanych w ubiegłym miesiącu staraliśmy się Was przekonać, że idealnym dodatkiem do stylizacji świątecznej jest broszka. We wskazanym tekście wspominaliśmy o najciekawszych modelach, a także wyjaśnialiśmy, w jaki sposób warto je nosić w trakcie zimowych miesięcy. Dziś wykorzystamy tę elegancką ozdobę jako prezentową inspirację. Jesteśmy pewni, że każda Babcia, która z okazji swojego święta otrzyma efektownie zdobioną, kunsztownie wykonaną broszkę, uśmiechnie się promiennie i od razu zacznie tworzyć w głowie stylizacje, których zwieńczeniem będzie ten piękny podarunek. 

Jaki jeszcze biżuteryjny prezent warto podarować ukochanej Babci? W roli prezentu na Dzień Babci doskonale sprawdzą się również eleganckie, złote kolczyki z angielskim zapięciem. Zdecydowaliśmy się na złote modele, ponieważ wyróżniają się ponadczasowymi walorami estetycznymi oraz pasują do każdego typu urody. Z kolei dzięki angielskiemu zapięciu ich zakładanie i zdejmowanie jest niezwykle proste. Jeśli zdecydujesz się na podarowanie kolczyków, pamiętaj, aby estetycznie je zapakować. W tym celu możesz skorzystać też z gotowego, wygodnego rozwiązania, jakim jest zakup luksusowego etui na biżuterię sygnowanego logo jubilera. 

Prezenty dla Dziadka 

Z jakiego prezentu biżuteryjnego najbardziej ucieszyłby się Twój Dziadek? Jeśli nie potrafisz samodzielnie odpowiedzieć na to pytanie, zapoznaj się z naszymi propozycjami. Na tegoroczny Dzień Dziadka polecamy zakup: 

  • eleganckiej, złotej spinki do krawata
  • męskiego zegarka na bransolecie 

Spinki to akcesoria, które pozwalają utrzymać krawat w jednym miejscu, a także w ciekawy sposób podkreślić charakter stylizacji. Najczęściej wybieranymi modelami są m.in. złote spinki wsuwane oraz złote spinki zaciskowe. Jeśli dysponujesz większym budżetem lub masz zamiar podarować Dziadkowi upominek wspólnie z pozostałymi wnukami, możesz też zdecydować się na zakup eleganckiego zegarka na bransolecie. Aby ten podarunek miał jeszcze większą wartość, warto wzbogacić o grawer ze słowami płynącymi prosto z serca. 

Pamiętaj też o tym, że Babcia i Dziadek jeszcze bardziej ucieszą się z otrzymanych prezentów, jeśli poświęcisz im chwilę wolnego czasu i choć na moment zapomnisz o obowiązkach oraz codziennej gonitwie. Wykorzystaj więc Dzień Babci i Dziadka także jako niepowtarzalną okazję, aby powiedzieć im, jak bardzo ich kochasz oraz jak bardzo jesteś wdzięczny za okazywane przez nich wsparcie i zrozumienie. 

Podobne artykuły
Brak komentarzy