Biżuteria

Przegląd złotych pierścionków

4 sierpnia 2022

Biżuteria jest bardzo wdzięcznym dodatkiem. Pięknie wygląda i świetnie uzupełnia każdą stylizację.  Pierścionki to biżuteria, która subtelnie nas dopełnia, a nasze dłonie z pierścionkiem wyglądają o wiele ciekawiej, nawet dostojniej. Złote pierścionki, które będą niebanalne i fascynujące – to temat poniższego wpisu. Jakie złote pierścionki wybrać?

Złoto i perły 

Zacznijmy może od klasyków. Perła to ponadczasowy szyk i styl. Perły oznaczają elegancję i wyrafinowanie. Nic więc dziwnego, że tak wiele kobiet kocha perły. Pierścionek wykonany z żółtego złota pochodzi z kolekcji MARKIZ. Pierścionek ma na samym środku piękną perłę, a dookoła kamienia znajdują się cyrkonie, które układają się w elegancki okrąg. Ozdoba tego rodzaju będzie się ładnie prezentowała na palcu i na pewno zwróci uwagę niejednej osoby. 

 

 

Złoty pierścionek z perłą i cyrkoniami PI3982A próby 0.585 foto 1

Złoty pierścionek z perłą/905 zł

 

 

Szampański onyks

Dla wielbicielek większych ozdób oraz większych kamieni, idealny będzie złoty pierścionek z szampańską cyrkonią oraz czarnym onyksem wokół. Pierścień wygląda wręcz królewsko na palcu. Biżuteria ta została wykonana z żółtego złota, a jej oczko to kwadratowa, szampańska cyrkonia. Na brzegach cyrkonii znajdziemy czarne kamienie, pełniące rolę przepięknej oprawy, wykonanej z onyksów. Pierścionek jest niezwykle elegancki. Idealnie nada się na prezent dla kobiet, które lubią się wyróżniać w tłumie – nie można przejść obok niego obojętnie.

 

 

 Pierścionek złoty markiza cyrkonia szampan w oprawie z onyksów PI6155 próby 0.585 foto 1

Złoty pierścionek z onyksem/1313 zł

 

 

Szafir 

Nie można ukryć, że lato to też czas zaręczyn. Bardzo wielu Panów decyduje się na ten poważny krok latem, a żeby wybranka na pewno powiedziała „tak”, potrzebny jest odpowiedni pierścionek. Do wykonania tego pierścionka zostało użyte białe i żółte złoto. Pierścionek posiada jedno oczko, które jest szafirem. Delikatny błękitny kolor nadaje elegancji opisywanej ozdobie. Szafir znajduje się w sześciu łapkach, które dobrze trzymają kamień. Z takim pierścionkiem Twoja wybranka na pewno powie – tak! 

 

 

Pierścionek złoty dwukolorowy z szafirem PI3973E próby 0.333 foto 1

Złoty pierścionek z szafirem/368 zł

 

 

Fantazyjny wzór 

Szukasz pierścionka dla ważnej dla Ciebie osoby lub sama masz ochotę sprawić sobie przyjemność w postaci nowej biżuterii? Pierścionek o fantazyjnym wzorze będzie do tego idealny. Nie posiada żadnych zdobień w postaci kamieni, ale opływowe i geometryczne kształty to wynagrodzą. Pierścionek ten został wykonany z żółtego złota i pochodzi z kolekcji CROSSOVER. Zachwycająco wygląda na palcu i sprawia, że nasza stylizacja nabiera lekkiego „pazura”. Na pewno będzie perfekcyjnym dodatkiem na wiele okazji.

 

 

Złoty pierścionek szeroki przeplatany PI6159 próby 0.585 foto 1

Złoty pierścionek przeplatany/1221 zł
Podobne artykuły
Brak komentarzy