Biżuteria Dla niej i dla niego

Biżuteria ze stali – czy warto?

5 maja 2022

Wielu z Was kocha biżuterię — nie ma tutaj podziału na kobiety czy mężczyzn, chociaż niewątpliwie kobiety mogą dominować w tym temacie. Kto z nas nie lubi być bowiem obdarowywany prezentami w postaci pięknej i biżuterii? Popularnym podarunkiem jest biżuteria wykonana ze stali. Słyszymy wiele głosów mówiących, że biżuteria ze stali nie jest tak dobra jakościowo jak ta ze srebra czy też złota. Jak się jednak okazuje, wyroby ze stali są równie solidne, a co więcej, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Przyjrzyjmy się bliżej biżuterii ze stali.

Antyalergiczna biżuteria ze stali

Nie można ukryć, że biżuteria wykonana ze złota czy srebra jest piękna i ekskluzywna. Niestety u niektórych kobiet występuje na nie reakcja alergiczna. Wysypka i świąd nie są niczym przyjemnym, tym bardziej gdy powoduje to nasza ulubiona błyskotka. Często niestety jest tak, że złoto oraz srebro uczulają osoby o wrażliwej i delikatnej skórze. Na szczęście na rynku jubilerskim znajdziemy też inne rodzaje biżuterii dla osób, które nie mogą nosić tej srebrnej bądź złotej. Biżuteria ze stali jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy mają alergię jak i dla tych, którzy cierpią na choroby skórne takie jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry.

Jedną z największych zalet stalowej biżuterii są więc jej właściwości antyalergiczne. Stalowa biżuteria na pewno przypadnie do gustu osobom, które przez swoje uczulenia mają problem z doborem biżuterii, bądź takim, które wcale jej nie noszą.

 

Spinka stal TSP11 foto 1

                                                                         Stalowe spinki do mankietów/58 zł

 

Bogaty wybór biżuterii ze stali

Trzeba też oddać biżuterii ze stali to, że jedną z jej zalet jest stosunkowo niska cena. Przez efektowny wygląd, który robi wrażenie na wielu osobach, biżuteria ta jest dostępna w bardzo przystępnych cenach.  

Mimo że cena jest o wiele niższa niż w przypadku biżuterii złotej bądź srebrnej, to na rynku jubilerskim znajdziemy biżuterię ze stali z dodatkiem różnego rodzaju kamieni, miedzi, czy też innych kryształów W naszej ofercie uwzględniliśmy m.in. wiele modeli stalowych bransoletek o różnorakim splocie, breloczki do kluczy, w różnych kształtach, spinki do mankietów oraz naszyjniki z kryształami. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie ofertę grawerowania, dzięki czemu Wasza biżuteria będzie jeszcze bardziej spersonalizowana. Biżuteria ze stali pasuje do każdej stylizacji, jak i każdego rodzaju spotkania, od kolacji biznesowych po wypady z przyjaciółmi nad jezioro.

 

Stalowa bransoletka z grubych elementów TBR129 foto 1

        Stalowa bransoletka z grubych elementów/92 zł

 

Inne zalety biżuterii ze stal

Stalowa biżuteria nie ulega korozji oraz przebarwieniom. Jest tworzywem wyjątkowo odpornym na zarysowania i uszkodzenia, dzięki czemu będzie nam służyła przez bardzo długi czas. Biżuteria ze stali nie odbiega wykonaniem i estetyką od tej wykonanej ze srebra oraz złota, ale jest o wiele twardsza i trudniejsza do uszkodzenia. Wyroby ze stali takie jak naszyjniki, spinki do mankietów, bransoletki czy też breloczki są bardzo popularne i cenione, dlatego nie ma wątpliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Podobne artykuły
Brak komentarzy