Biżuteria

Diamentowa biżuteria – idealny prezent

30 listopada 2022

Diamenty od zawsze zachwycały nie tylko kobiety, ale również mężczyzn. Dlatego są one idealnym pomysłem na prezent. Szlachetne kamienie, które dodają nam elegancji oraz szykownego stylu spodobają się niejednej osobie, która je dostanie. Jaką diamentową biżuterię podarować na prezent?

Kontynuuj czytanie

Biżuteria

Kolczyki na klipsy – jaki model wybrać?

22 listopada 2022

Wybierając kolczyki, patrzymy na ich design, ale również na praktyczność biżuterii. Chcemy, aby były one wygodne i nie spadły nam z uszu. Dlatego właśnie bardzo dobrym wyborem są kolczyki klipsy. Łatwo się je zakłada, a do tego wyglądają niezwykle elegancko. Jakie kolczyki klipsy wybrać? 

Kontynuuj czytanie

Biżuteria

Przegląd męskich sygnetów

17 listopada 2022

Sygnety świadczyły kiedyś o statusie i majątku. Zazwyczaj były ozdobione specjalnym grawerem lub też drogocennymi kamieniami. Dziś sygnet jest nietuzinkową ozdobą dla eleganckich panów. Idealnie sprawdzi się na prezent dla ciekawego, wytwornego mężczyzny.

Kontynuuj czytanie

Polecane

Czy warto inwestować w złoto w obecnych czasach?

8 listopada 2022

Złoto zawsze jest w cenie, zyskuje na niestabilnej gospodarce, inflacji oraz na konfliktach zbrojnych. Złoto zawsze zachowuje swoją wartość nawet w sytuacji kryzysu gospodarki geopolitycznej. Dlatego mimo ciężkich czasów warto jest inwestować w złoto, ponieważ możemy być spokojni, że nie straci ono na wartości,  a jego cena może tylko wzrosnąć.

Kontynuuj czytanie

Biżuteria

Przegląd diamentowych kolczyków

19 października 2022

Piękne kolczyki dodają uroku każdej kobiecie, a już tym bardziej diamentowe kolczyki. Jak śpiewała Marilyn Monroe „diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety”. Jak dobrać diamentowe kolczyki do stylizacji i okazji? Zapraszamy do przeglądu najlepszych kolczyków diamentowych.

Kontynuuj czytanie

Biżuteria

Jakie sploty łańcuszków wybrać?

13 października 2022

Przy zakupie łańcuszka należy zwrócić uwagę na jego parametry, teksturę oraz design. Mając piękną zawieszkę, która znajdzie się na niepasującym do niej łańcuszku, zepsujemy cały efekt tej ponadczasowej ozdoby. Dlatego właśnie należy zwrócić uwagę na to, jak łańcuszek się prezentuje i wybrać jego odpowiedni splot. Aktualnie na rynku jubilerskim znajdziemy wiele rodzajów łańcuszków. Który z nich wybrać? 

Kontynuuj czytanie

Biżuteria

Pomysły na zaręczyny jesienią

6 października 2022

Jesień to idealna pora na zaręczyny. Magiczne widoki, piękna sceneria, a do tego ciepłe jesienne dni pozwalają nam na zorganizowanie tego wyjątkowego wydarzenia  w plenerze. Jaki jest najlepszy pomysł na zaręczyny jesienią? Jak zorganizować całe przedsięwzięcie tak, aby zostało ono w pamięci na zawsze? 

Kontynuuj czytanie

Biżuteria

Jakie zawieszki do naszyjnika wybrać?

21 września 2022

Naszyjnik z ładną zawieszką potrafi w niebanalny sposób ozdobić naszą stylizację i nadać jej innego charakteru. Często nie wiemy też jaką zawieszkę wybrać, szukamy takiej, która będzie pięknie się prezentować, ale też takiej, która będzie w jakiś sposób uniwersalna, tak aby pasowała nam do każdego outfitu. Jaką zatem zawieszkę wybrać?

Kontynuuj czytanie