Biżuteria

Biżuteria do wiosennych stylizacji

29 marca 2023

Wiosna to piękna pora roku. Cała przyroda budzi się do życia po szarej i mroźnej zimie. Tak samo jest z naszymi stylizacjami. Wiosną  chętniej zakładamy kolorowe stroje oraz ciekawe wzory, ale sama stylizacja nie wystarczy, ponieważ należy ją również dobrze dopełnić. Najlepszym dopełnieniem za każdym razem jest biżuteria. Dlatego też należy ją dobrze dobierać. Jaka biżuteria będzie idealnym dopełnieniem wiosennych stylizacji? 

Kontynuuj czytanie

Biżuteria

Trendy biżuteryjne na wiosnę 2023!

14 marca 2023

Uzupełnij swoje wiosenne stylizacje najmodniejszą biżuterią w sezonie wiosenno-letnim 2023. Czego możemy się spodziewać? W tym sezonie srebro znów wraca na salony, modna również będzie biżuteria wyglądająca jak gnieciona blacha oraz sentymentalna biżuteria, która wyraża nas samych. Zwrócimy również uwagę na  minimalistyczne cienkie pierścionki, które możemy ze sobą łączyć w ciekawych konfiguracjach. Sprawdź, co będzie modne tej wiosny! 

Kontynuuj czytanie

Biżuteria

Z czym łączyć złotą biżuterię?

24 lutego 2023

Złota biżuteria jest klasyczna, szykowna i pełna wdzięku. Można powiedzieć, że pasuje praktycznie do każdej stylizacji. Jednak w niektórych przypadkach wygląda o wiele lepiej niż np. srebro. Z czym najlepiej łączyć złotą biżuterię, aby prezentowała się świetnie? 

Kontynuuj czytanie

Biżuteria

Co podarować ukochanej osobie na Walentynki?

10 lutego 2023

Święto zakochanych już coraz bliżej, a Ty wciąż nie masz prezentu dla bliskiej Ci osoby? Masz jeszcze chwilę, aby to zmienić!  Podaruj swojej ukochanej prezent, który nie tylko trafi w jej gusta, ale również taki, dzięki któremu  będzie o Tobie myślała, gdy tylko na niego spojrzy. Co podarować ukochanej osobie na Walentynki? 

Kontynuuj czytanie

Biżuteria

Pomysły na oświadczyny w Walentynki

3 lutego 2023

Walentynki to czas pełen miłości i miłych gestów. Nic więc dziwnego, że wielu mężczyzn decyduje się na oświadczyny właśnie w ten dzień. Tylko jak zorganizować zaręczyny w Walentynki, aby Wasza wybranka zapamiętała je do końca życia? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy Wam kilka ciekawych pomysłów. 

Kontynuuj czytanie