TRENDY

Chokery i krawatki – za co je kochamy?

12 stycznia 2017
Room 76 Photography, fotolia.com, #125695965

Room 76 Photography, fotolia.com, #125695965

Historia lubi się powtarzać. To, co królowało na wybiegach przed dwudziestoma laty, bije rekordy popularności dziś. Poplątane sznureczki, rzemyki na szyi oraz przewiązane na wzór krawata sznurki to najnowszy krzyk mody. Jak je nosić?

Kontynuuj czytanie

BIŻUTERYJNY SAVOIR-VIVRE TRENDY

Pakujemy prezenty. Jak opakować biżuterię na prezent?

22 grudnia 2016
StockSnap_ELHNTAMG06

Prezenty! To jeden z najważniejszych – obok karpia i choinki – symboli Bożego Narodzenia. Ważne jest to, co dajemy i komu dajemy. Warto jednak zadbać o jeszcze jeden szczegół – opakowanie. Teraz, w czasie przed Bożym Narodzeniem, sklepy pełne są nie tylko propozycji upominków, ale również opakowań, w których można wręczyć bliskiej osobie prezent. A jak opakować biżuterię, żeby cieszyła oko jeszcze przed otwarciem pudełka? Podpowiadamy!

Kontynuuj czytanie

DLA NIEJ I DLA NIEGO TRENDY

Wybieramy świąteczny prezent dla męża

16 grudnia 2016
sarsmis, fotolia.com, #70190715

sarsmis, fotolia.com, #70190715

Ile kobiet zastanawia się co roku przed świętami nad prezentem dla swojego męża? Pierwsze lata związku to głowa pełna pomysłów na podarunki. Każdy kolejny rok wiąże się z jednym prezentem z listy mniej. Mówi się, że mężczyźni mają w tej kwestii łatwiej – wystarczy, że udadzą się do sklepu jubilerskiego, a wyjdą z niego z prezentem, który na pewno spodoba się ukochanej. My zapewniamy dziś – z prezentami dla panów jest podobnie! Postaramy się dziś Was do tego przekonać.

Kontynuuj czytanie