TRENDY

Chokery i krawatki – za co je kochamy?

12 stycznia 2017
Room 76 Photography, fotolia.com, #125695965

Room 76 Photography, fotolia.com, #125695965

Historia lubi się powtarzać. To, co królowało na wybiegach przed dwudziestoma laty, bije rekordy popularności dziś. Poplątane sznureczki, rzemyki na szyi oraz przewiązane na wzór krawata sznurki to najnowszy krzyk mody. Jak je nosić?

Kontynuuj czytanie

BIŻUTERYJNY SAVOIR-VIVRE TRENDY

Pakujemy prezenty. Jak opakować biżuterię na prezent?

22 grudnia 2016
StockSnap_ELHNTAMG06

Prezenty! To jeden z najważniejszych – obok karpia i choinki – symboli Bożego Narodzenia. Ważne jest to, co dajemy i komu dajemy. Warto jednak zadbać o jeszcze jeden szczegół – opakowanie. Teraz, w czasie przed Bożym Narodzeniem, sklepy pełne są nie tylko propozycji upominków, ale również opakowań, w których można wręczyć bliskiej osobie prezent. A jak opakować biżuterię, żeby cieszyła oko jeszcze przed otwarciem pudełka? Podpowiadamy!

Kontynuuj czytanie

DLA NIEJ I DLA NIEGO TRENDY

Wybieramy świąteczny prezent dla męża

16 grudnia 2016
sarsmis, fotolia.com, #70190715

sarsmis, fotolia.com, #70190715

Ile kobiet zastanawia się co roku przed świętami nad prezentem dla swojego męża? Pierwsze lata związku to głowa pełna pomysłów na podarunki. Każdy kolejny rok wiąże się z jednym prezentem z listy mniej. Mówi się, że mężczyźni mają w tej kwestii łatwiej – wystarczy, że udadzą się do sklepu jubilerskiego, a wyjdą z niego z prezentem, który na pewno spodoba się ukochanej. My zapewniamy dziś – z prezentami dla panów jest podobnie! Postaramy się dziś Was do tego przekonać.

Kontynuuj czytanie

DLA NIEJ I DLA NIEGO Polecane

Najpiękniejsze prezenty pod choinkę dla niej

9 grudnia 2016
Tijana, fotolia.com, #122789548

Tijana, fotolia.com, #122789548

Grudzień podzielić można na dwie, nierówne niestety części. Pierwsza to okres gorących przygotowań i oczekiwania na Boże Narodzenie, a druga to świąteczny czas, spędzany w gronie rodziny i przyjaciół. Wtedy właśnie obdarowujemy się podarunkami, które przygotowaliśmy dla najbliższych na początku miesiąca. Tutaj przed dylematem stają i panowie i panie. My postanowiliśmy dziś pomóc mężczyznom i doradzić, co wręczyć kobietom pod choinkę.

Kontynuuj czytanie

BIŻUTERYJNY SAVOIR-VIVRE Polecane

Jak wyczyścić zabrudzoną biżuterię?

28 listopada 2016
nataliakabliuk. fotolia.com, #105465437

nataliakabliuk. fotolia.com, #105465437

Biżuteria ma być ozdobą. Trzeba założyć zatem, że będziemy o nią dbać. Niestety często okazuje się, że samo schowanie naszyjnika czy kolczyków do pudełeczka nie wystarczy. Często okazuje się, że noszone przez nas złoto czy srebro wymaga interwencji środka czyszczącego. Jak pozbyć się zabrudzeń z biżuterii? Przedstawiamy kilka sposobów na jej czyszczenie – również tych domowych.

Kontynuuj czytanie

DLA NIEJ I DLA NIEGO

Eleganckie naszyjniki dla niej

17 listopada 2016
nicoletaionescu, fotolia.com, #105160220

nicoletaionescu, fotolia.com, #105160220

Elegancja objawia się na różne sposoby. Widać ją w sposobie poruszania się, w mowie, w stroju i makijażu. Jest jeszcze jedna rzecz, która świadczy o szyku. Odpowiednio dobrana biżuteria. Dziś chcemy skupić się na jednym konkretnym jej rodzaju – na naszyjnikach.

Kontynuuj czytanie

BIŻUTERYJNY SAVOIR-VIVRE Polecane TRENDY

Biżuteria na każdą okazję

9 listopada 2016
TonyRecena, fotolia.com, #97130333

TonyRecena, fotolia.com, #97130333

Wyjście do opery, bal sylwestrowy czy wystawna kolacja w restauracji wymaga od nas włożenia eleganckiej biżuterii. Są jednak dni, kiedy nie trzeba bardzo się stroić, ale do bluzki czy sukienki pasowałby naszyjnik lub inny element biżuterii. Warto mieć wtedy w swojej szkatułce uniwersalne ozdoby, które na pewno sprawdzą się do codziennych stylizacji.

Kontynuuj czytanie